بازسازى آثار طراحان صحنه

بازسازى آثار طراحان صحنه
مصطفامرادیان

فرم بصرى و طراحى صحنه برخى از آثار در تاریکى تاریخ تئاتر گم شده است و یا تصاویرى که از آنها بر جاى مانده از کیفیتى نامطلوب برخوردار است. در این ورکشاپ هنرجویان با جستجو و پژوهش درباره ى طراحان صحنه تاثیرگذار در تاریخ تئاتر به بازسازى آثار شاخص آنها به صورت دو بعدى (اسکیس) و سه بعدى (ماکت) مى پردازند.
در نهایت آثار بازسازى شده با ارائه ى مقدمه اى مختصر براى هر اثر در قالب کتاب منتشر خواهد شد.
•••
هشت جلسه ١/۵ ساعته (حضورى)

محل کلاس: دفتر گروه طراحی صحنه ایگو: تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه

ظرفیت هر کلاس 4 نفر

دایرکت به اینستاگرام
@ego.scenedesign

دی ماه 1399

اتمام ورکشاپ

هنرجویان دوره اول: پگاه زمانی، المیرا کریمی، محمدرضا آراسته، کیمیا فتاح الجنان، کیانا فخرقاسمی، مریم مالمیر، مهتاب پویامنش، فاطمه محزون زاده، گلی پورطهماسب، سارا احمدزاده، فرزانه نیک نامی، عارفه بهرامی


Reconstruction of the works of stage designers

The visual form and stage design of some of the works are lost in the darkness of the theater’s history, or the images left by them are of poor quality.
In this workshop, students research and reproduce the influential stage designers.

Dec 2020

مصطفا مرادیان، دانش آموخته‌ى طراحى صحنه و معمارى از پردیس هنرهاى زیباى دانشگاه تهران است. او تا کنون آثار گوناگونى را به صحنه برده و با کارگردان‌هاى بسیارى همکارى داشته است. مرادیان در آثار خود تلاش بر برقرارى ارتباط میان مکان و فضا در معمارى و صحنه‌ى تئاتر دارد. مشارکت او با کارگردان و گروه اجرایى به شیوه‌هاى مختلفى از قبیل اسکیس، ماکت و نرم افزار صورت مى‌گیرد. او موسس و سرپرست گروه طراحى صحنه ایگو در ایران و مدرس طراحى صحنه در دانشگاه تهران است.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.

سایدبار کشویی